Basit Ipuçları Yabancı Exchange Market Traders

döviz piyasasına da sık sık adı ikili seçenekleri - bir açık piyasa tüccarlar arasında dünya para. Satın alabileceğiniz bir para gibi, Japon yeni, ve izleyin, piyasalar var başka bir para gerekir, ticaret, tıpkı Amerikan doları. Eğer bunlar doğruysa, ve ticaret, yen, Amerikan doları, bir kar.görmek istiyorsanız başarı, i̇kili seçenekleri market, limit, duygusal. Duygularını tarafından tanımlı mantıksız; kararlarını onları neredeyse her zaman sizi para. Olsa bile, her zaman duyguları küçük bir parça iletken iş, amaç ticaret duygusuz.

iş yapmıyor, duygularını. Açgözlülük, öfke ve umutsuzluk çok yıpratıcı eğer onları tutun. Ve duygularını, kaçınılmaz olarak rol, karar alma, ama onları kontrol için eylemler, daha fazla risk ve dikkatini, hedefler.

Kaçının, ticaret ince piyasalar bir ikili seçenekleri başlangıç. İnce pazarları bu. çok tüccarlar.

Uzak iki hesap böylece biliyorsunuz ne, ticaret. Size bir bu hesapları için gerçek tüccarlar, ve diğer bir test hesabı denemek için kararlar önce, onları.

Çalıştırmayın, aynı konum her zaman, analiz, piyasa ve karar verin nasıl açık. Her ticaret olmalıdır., bireysel artıları. Açılması ile aynı konumda boyutu otomatik olarak, bir kaza sonucu veya bağlılık, fon. Başarılı ikili seçenekleri trader, seçme konum tabanlı, meslekler şu anda.

Eğer sadece başlangıç ikili seçenekleri ticaret önlemek için, ticaret, ince bir pazar. İnce pazarlarda ilgi eksikliği, genel.

kuşku duymak için tavsiye ve yönlendirmeler duyabilirsiniz ilgili ikili seçenekleri market. Bu öneri çalışma olabilir, bir kişi ve diğer ve sonunda para kaybediyor. Mutlaka iyi bir kablodan piyasa temelleri ve temel, ticaret kararları kendi okuma pazar sinyalleri.

artık hazır, ticaret, ikili seçenekleri market. Size muhtemelen bir sorunla karşılaştı biraz romanı ikili daha burada şimdi seçenekleri öneri; hiçbir şey çok öğrenme, konuyu. Ipucu bu makale içeren yeterli bilgi başlamak için para ticaret, ve eğer dikkat edeceksiniz. bir başarı hiçbir zaman.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *